česká verze stránek english site

Zemědělský výzkum, spol. s r. o.

Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r. o. Troubsko 

Právě se nacházíte: www.vupt.cz / Operační programy >> OP Lidské zdroje VaV - bioenergetika

OP Lidské zdroje VaV - bioenergetika

[design/2012/op_vzdelani.jpg]

Zemědělský výzkum s.r.o. se stal účastníkem projektu v rámci operačního programu Vzdělání pro konkurenceschop­nost, prioritní osa 2.3. Lidské zdroje ve výzkumu a vývoji s názvem:

Propagace a popularizace výzkumu a vzdělávání v oblasti bioenergetiky

Odskok na oficiální stránky projektu

Číslo projektu: CZ.1.07/2.3.00/45.0006

Aktuality projektu:

Hlavím cílem projektu je propagovat a popularizovat výsledky výzkumu a vývoje (VaV) a badatelsky orientovanou výuku v perspektivním oboru bioenergetiky. Propagace a popularizace VaV bude zajištěna jak systematickou přípravou pracovníků VaV, pedagogických pracovníků na základních a středních školách, tak vytvořením propagačních nástrojů pro cílovou skupinu (zejména tematické interaktivní pomůcky a soutěže). Projekt předkládá konsorcium tvořené třemi významnými univerzitami v Ostravě, Brně a Ústí nad Labem, prestižními českými i moravskými výzkumnými ústavy, Městem Velké Pavlovice a středními a základními školami z Moravskoslezského, Jihomoravského a Ústeckého kraje. Realizace projektu tedy nejen propojí organizace špičkového výzkumu s pracovišti aplikačního sektoru a veřejné správy, vytvořit odborné zázemí a pro popularizaci VaV, ale zajistí metodickou podporu popularizace VaV v oblasti bioenergetiky po celé ČR.

Projekt bude realizován 13 – ti členným konzorciem partnerů, ve kterém jsou zastoupeny výzkumné ústavy, tři prestižní univerzity, Asociace výzkumných organizací, střední školy a Město Velké Pavlovice.

 

Proběhlé akce


Mapa webu | Jak se k nám dostanete
Zemědělský výzkum, spol. s r. o. | Zahradní 400/1, 664 41 Troubsko
Fax: +420 547 138 800 | Telefon: +420 547 138 811, přímá volba +420 547 138 8XX (XX - přímá klapka) | GSM brána +420 731 840 178 | E-mail: vupt (at) vupt.cz